Nota protestacyjna Ministerstwa Dyplomacji

Minister Dyplomacji i pełniąca obowiązki Prezydenta Szanowna Pani Aristotella Pailas-Polesi, wystosowała notę protestacyjną wobec oczerniania Republiki przez jednego z mikronałtów. Sprawą prawdopodobnie zajmie się także Rada Państwowa na najbliższym posiedzeniu

Nota dyplomatyczna


Ministerstwo Dyplomacji Republiki Północno-Helleńskiej wyraża swoje głębokie zaniepokojenie działalnością Joahima von Ribertropa, który bezpodstawnie i bez jakichkolwiek dowodów zarzuca władzom Republiki oszustwo będące sprzeczne z jakimikolwiek wartościami reprezentowanymi przez mikroświat, bez dowodu przedstawiając informacje o obecności klonów na forum Republiki Północno-Helleńskiej. Władze Republiki wzywają mieszkańca Republiki Voxlandu do odwołania bezpodstawnych oskarżeń majacych na celu zaszkodzeniu przyszłej działalności Republiki.
Republika jest społecznością zrzeszającą miłośników kultury greckiej i kolnangingu, chcących  rozwijać polską społeczność mikronałtów.
Informujemy także że przyszła działalność Pana Joahima von Ribertropa, tytułującego się królem-seniorem spotka się ze zdecydowaną reakcją strony północno-helleńskiej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *